Chovateľská stanica Veselý Dvor ponúka na predaj štenatá
Chovateľská stanica Al-Mira de Brie ponúka na predaj štenatá
Toggle Bar

Memoriál Imrich Vargu, Lučenec 2014

S nepriaznivým počasím a rozmočeným terénom bojovali na súťaži v Lučenci Florida z Andaye a jej majiteľ Miroslav Rácz. Napriek tomu, že im stupne víťazov unikli o vlások, im gratulujeme ku krásnemu 4.miestu a prajeme veľa ďalších úspechov ☺.

Florida z Andaye    Florida z Andaye

Memoriál Imricha Vargu, Lučenec

 Ďalší úspech briardov vo výcviku sa vydaril Mirovi Ráczovi s Floridou z Andaye a Alene Ráczovej s Fatamorganou z Andaye. Zúčastnili sa Memoriálu Imricha Vargu, ktorý sa konal v Lučenci. Naši začínajúci kynológovia sa nezľakli premiérového vystúpenia a ukázali sa vo výbornom svetle. Florida zažiarila a získala prvé miesto, jej sestra zaostala len o málo a skončila na konečnom štvrtom mieste. Memoriálu sa zúčastnilo 15 účastníkov.
Obom briardím účastníkom a aj ich psovodom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie úspechy!

miro.JPG

Výcvikový tábor 2011


Tohtoročný tábor briardov sa konal v termíne 2.-5.6.2011 v prekrásnom prostredí obce Súľov. Organizáciu mala na starosti pani Ingrid Butorová, ktorej patrí veľká vďaka. Počasie nám prialo, nálada bola dobrá, chuť do výcviku sme mali aj my aj naše briardy a figurovania sa s elánom ujal pán František Plavý (ďakujeme!). Tábor mal veľký ohlas a preto verím, že na ďalší ročník prídu aj tí, ktorým to teraz časovo nevyšlo. Už sa tešíme!
Viac fotiek nájdete na : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1887539102555.2103317.1063748938

DSC_0003-1.JPGDSC_0169-1.JPG

Čítať ďalej: Výcvikový tábor 2011